Відгуки про компанію Ексклайм
- Ольга М.
Прийняли замовлення,чекала на відправку два дні,не попередили що товару немає.Поки сама не написала їм,тільки тоді вже написали вибачте немає а наявності розміру.
- Валентина З.
- Олена Б.
- Ілля П.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
- Олександр В.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
- Ігор К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaГена Я.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
- Руслан Г.
Погана якість.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМихайло К.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! чекаємо на Вас знов!
- Коментар продавця
