Плащ пончо антитепловізор додатковий фольгований бар'єр stels V3.0
- Готово до відправки
- Код: 87097
2 999 ₴
у комплекті
1) пончо
2) воротник
3) бахіли
Антитепловізійне пончо з двосторонньою основою Pixel і білою зворотною стороною
Пончо, розроблене для максимального захисту від тепловізорів, являє собою двосторонню конструкцію з основою Pixel і білим ляксовим малюнком.
Три шари тканини Oxford PU, фольгований паро-бар'єр між ними та підкладка забезпечують оптимальний захист від дронів із тепловізорами, що робить його ідеальним екраном для вахтових змін і захисту вночі.
Розмір пончо становить 240x140 см із передбаченим поясом і системою MOLLE. Пройшов успішні випробування в польових умовах, результати яких були дуже позитивними.
Цей продукт ідеально підходить для маскування на відстані до 100 метрів (зимою і 30-40 метрів повною ефективністю, проте влітку рекомендується триматися на відстані приблизно 100 метрів).
Важливо! Це саме захист від тепловізора, що може приховати температуру. Сучасні тепловізори мають 4 режими та можуть одночасно реагувати на інфрачервоне випромінювання, хвилі ПНБ і тепловізійні хвилі. Завдання No1 — розмити силует людини, і з цим завданням пончо справляється успішно.
висота 133
ширина 1,46
Основні | |
---|---|
Виробник | Stels |
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Розмір виробу | - |
- Ціна: 2 999 ₴