Отзывы о компании Exklaim
- Андрей Т.
- Андрій к.
Любі Друзі,а подзвонити щось сказати не вийшло...
НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ ваше ВСЕ!!! - Сергій Ф.
- Александр П.
- Александр Л.
На рахунок продавця все супер. Брав магазини та обвіс під 74. По магазинам +. З обвісом в цілому все ок, окрім прикладу, трішки геометрія не іде по відношенню до штатного кріплення, та великий люфт в механізмі складання.
- Александр А.
Все отлично. Полный комплект инструмента.
- Антон Г.
- Борис С.
- Владимир М.
- Олександр М.
