Отзывы о компании Exklaim
- Микола Д.
Те що треба
- Руслан М.
Якість товару середня, розмір виявився замалий.
- Вікторія Р.
- Олексій Ч.
- Олександр Ш.
- Евгений Б.
В реалі трохи відрізняється ві того що на фото. Але то не суттєво. Єдине зауваження,— о ті D-подібні кільця для карабіну основеого реміня через плече, вартувало би прошити і з другої сторони, бо під час екплуатації їх виверає боком. Врахуйте на майбутнє.
- Микола С.
- Сергій Ц.
- Андрій Г.
- Руслан В.
